Publications Office of the EU
Spáinn, an-Maidrid: Translation services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Maidrid: Translation services

  • Foilsithe
    17/06/2017
  • Sprioc‑am
    24/07/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/08/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Subdirección General de Gestión Económica y Patrimonial
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79530000 Translation services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
930,578.52 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
P-17-047
Cur síos

Servicios de intérpretes para asistir a solicitantes de protección internacional que no entiendan el idioma español.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Subdirección General de Gestión Económica y Patrimonial
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: S2816021F
Seoladh poist: Amador de los Ríos, 7
Baile: Madrid
Cód NUTS: ES300
Cód poist: 28010
Tír: ESP
Teagmhálaí: Subdirección General de Gestión Económica y Patrimonial
Príomhsheoladh: https://contrataciondelestado.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/08/2017 10:00
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
930,578.52 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.