Publications Office of the EU
Réamhchomhairliúchán margaidh – neamhcheangailteach – a seoladh de bhun Airteagal 77(1) d’Fhoraithne Reachtach Uimh. 36/2023 chun fíorú a dhéanamh ar an margadh tagartha maidir le soláthar gnáthsheirbhísí cothabhála agus seirbhísí cothabhála urghnácha, cúnamh agus oiliúint pearsanra le haghaidh córais scanta radagrafaigh lasta coimeádáin (Uimh. 5 samhail HCVG 6033 Vizual) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Réamhchomhairliúchán margaidh – neamhcheangailteach – a seoladh de bhun Airteagal 77(1) d’Fhoraithne Reachtach Uimh. 36/2023 chun fíorú a dhéanamh ar an margadh tagartha maidir le soláthar gnáthsheirbhísí cothabhála agus seirbhísí cothabhála urghnácha, cúnamh agus oiliúint pearsanra le haghaidh córais scanta radagrafaigh lasta coimeádáin (Uimh. 5 samhail HCVG 6033 Vizual)

  • Fógartha
    27/02/2024
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Neamhghníomhach
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Agenzia delle Dogane e dei Monopoli
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITI43 Roma
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50530000 Repair and maintenance services of machinery
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Is é is aidhm don fhógra poiblí seo: - Acmhainneacht reatha an mhargaidh tagartha a thástáil, na réitigh fhéideartha atá ar fáil, chomh maith leis na coinníollacha meánphraghais a chuirtear i bhfeidhm chun gnáthsheirbhísí cothabhála agus seirbhísí cothabhála urghnácha a sholáthar, cúnamh agus oiliúint a chur ar phearsanra le haghaidh gléasraí scanta radagrafaíochta coimeádán lasta (Uimh. 5 samhail HCVG 6033 Vizual); - Faigh amach an bhfuil níos mó ná oibreoir eacnamaíoch amháin ann a bhféadfadh suim a bheith aige na seirbhísí a chumhdaítear leis an gcomhairliúchán seo a sholáthar agus an bhfuil sé in ann na gníomhaíochtaí uile is gá a dhéanamh toisc go gcomhlíonann siad na ceanglais is gá; - An phoiblíocht is mó is féidir a áirithiú don tionscnamh féin, chun an scaipeadh faisnéise is leithne is féidir a áirithiú agus chun an rannpháirtíocht is éifeachtaí ó pháirtithe leasmhara a bhaint amach. Níl an fógra seo dírithe go díreach ar dhámhachtain conartha agus ní hionann é – ar bhealach ar bith – agus cuireadh chun tairisceana ná tairiscint don phobal (de bhun Airteagal 1336 den Chód Sibhialta); Ní bhfaighidh rannpháirtithe sa chomhairliúchán margaidh a sheolfar ar an gcaoi sin aon cheart chun páirt a ghlacadh in aon nós imeachta a fhéadfaidh an Ghníomhaireacht a thionscnamh mar thoradh ar an gcomhairliúchán.Dá bhrí sin, níl an léiriú spéise a chuireann an t-oibreoir eacnamaíoch isteach ina cheangal ar an nGníomhaireacht ar bhealach ar bith, a fhorchoimeádann an ceart - in aon chás - an comhairliúchán a bhaineann leis an bhfógra poiblí seo a chur ar fionraí, a shíneadh, a mhodhnú agus/nó a chealú agus/nó gan dul ar aghaidh le haon nós imeachta um dhámhachtain ina dhiaidh sin, gan na hiarratasóirí a bheith in ann aon cheart nó éileamh a éileamh, fiú faoi Airteagail 1337 agus 1338 den Chód Sibhialta.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Níl fáil air
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.