Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Oldbury: School cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Oldbury: School cleaning services

  • Bronnta
    14/05/2018
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Bridgnorth Area Schools Trust
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90919300 School cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
375,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
779,120.36 GBP
Uimhir thagartha na tairisceana
302933540
Cur síos

Cleaning Services to Bridgnorth Area Schools Trust to include: Oldbury Wells Secondary School, Bridgnorth; Castlefields Primary School, Bridgnorth; St Leonards Primary School, Bridgnorth.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
375,000.00
Luach conartha deiridh
779,120.36 GBP
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Premier Support Services Ltd
Seoladh poist: 4/5 Western Court, Bromley Street, Digbeth
Baile: Birmingham
Cód poist: B9 4AN
Tír: GBR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.