Publications Office of the EU
PL-Dąbrowa Tarnowska: Medical aids - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Dąbrowa Tarnowska: Medical aids

  • Foilsithe
    18/11/2011
  • Sprioc‑am
    28/12/2011
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/12/2011
  • Bronnta
    21/02/2012
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL217 Tarnowski
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33196000 Medical aids
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
916,702.80 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
915,523.17 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
77
Uimhir thagartha na tairisceana
31/11/ZP
Cur síos

Dostawa artykułów medycznych.
— pakiet 1: Cewniki łączniki,
— pakiet 3: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 4: Ssaki próżniowe z wymiennymi wkładami workowymi,
— pakiet 5: Maski czepki i fartuchy,
— pakiet 6: Sprzęt jednorazowego użytku,
— pakiet 7: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 8: Zestawy do kaniulacji metodą Seldingera,
— pakiet 9: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 10: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 11: Zgłębniki i przyrządy do żywienia dojelitowego,
— pakiet 12: Maski krtaniowe jednorazowego użytku,
— pakiet 13: Aplikator do przygotowania i pobierania leków z butelek,
— pakiet 15: Smoczki, gruszki,
— pakiet 16: Zestaw drenażu przezskórnego,
— pakiet 17: Zestaw do punkcji jamy opłucnowej,
— pakiet 18: Igły do pobierania leków z fiolek,
— pakiet 19: Higiena skóry i włosów,
— pakiet 20: Papier do drukarki do defibrylatorów,
— pakiet 21: Pościel jednorazowego użytku włókninowa,
— pakiet 22: Klipsy tytanowe,
— pakiet 23: Wkłady do basenów i kaczek,
— pakiet 24: Strzygarki chirurgiczne,
— pakiet 25: Koce grzewcze,
— pakiet 26: Fartuch chirurgiczny,
— pakiet 27: Zestawy do kaniulacji,
— pakiet 28: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 29: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 30: Drenaż jam opłucnowych,
— pakiet 31: Dreny, końcówki do odsysania,
— pakiet 32: Przyrząd do przetaczania płynów dozujących,
— pakiet 33: Przyrządy do przetaczania, worki na mocz,
— pakiet 34: Worek kolostomijny,
— pakiet 35: Kaniule, kraniki,
— pakiet 36: Kaniule,
— pakiet 37: Rampa trójdrożna,
— pakiet 40: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 41: Aparat – do treningu oddechowego,
— pakiet 42: Sprzęt do resuscytacji,
— pakiet 43: Igły i strzykawki,
— pakiet 44: System kapilarny do pobierania krwi włośniczkowej,
— pakiet 45: Ostrza chirurgiczne,
— pakiet 46: Żele do USG i EKG,
— pakiet 47: Elektrody do EKG,
— pakiet 48: Rurki intubacyjne,
— pakiet 49: Rurki signoidoskopowe,
— pakiet 50: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 51: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 52: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 53: Dreny, zgłębniki, kanki,
— pakiet 54: Maski resuscytacyjne 1 x użytku,
— pakiet 55: Papier do EKG i KTG,
— pakiet 57: Cewnik moczowodowy,
— pakiet 58: Cewniki, dreny,
— pakiet 59: Cewniki, łączniki,
— pakiet 60: Elektrody do czasowej stymulacji serca,
— pakiet 61: Cewniki dla Pracowni Urodynamiki,
— pakiet 62: Uchwyty mocujące cewnik,
— pakiet 64: Rurki krtaniowe,
— pakiet 65: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 66: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 68: Igła do znieczuleń typu Pencil - Point,
— pakiet 69: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 70: Filtry oddechowe,
— pakiet 71: Wkład do strzykawki automatycznej,
— pakiet 72: Zestaw do usuwania szwów,
— pakiet 73: Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 74: Higiena jamy ustnej,
— pakiet 75: Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG),
— pakiet 76: Żel do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 77: Zestaw do biopsji wątroby.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/12/2011 11:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.