Publications Office of the EU
Iodáil, an-Cuneo: Miscellaneous medical devices and products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Iodáil, an-Cuneo: Miscellaneous medical devices and products

  • Foilsithe
    14/11/2017
  • Sprioc‑am
    15/12/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    19/12/2017
  • Bronnta
    28/12/2017
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ASL CN1
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITC16 Cuneo
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITC16 Cuneo
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33190000 Miscellaneous medical devices and products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,596,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
14,252,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
6898282
Cur síos

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: ASL CN1
Seoladh poist: Via Carlo Boggio 12
Baile: Cuneo
Cód NUTS: ITC16
Cód poist: 12100
Tír: ITA
Teagmhálaí: dott.ssa Laura Carignano
Príomhsheoladh: www.aslcn1.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
19/12/2017 10:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.