Publications Office of the EU
Spáinn, an-Maidrid: Electricity - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Maidrid: Electricity

  • Foilsithe
    17/03/2020
  • Sprioc‑am
    09/06/2020
  • Bronnta
    10/08/2020
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
An áit feidhmíochta
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09310000 Electricity
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
869,182.68 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
434,591.34 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
SUM-20-071-SSGG
Cur síos

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: G96236443
Seoladh poist: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Baile: Madrid
Cód NUTS: ES300
Cód poist: 28020
Tír: ESP
Teagmhálaí: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Príomhsheoladh: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
869,182.68 EUR
Luach conartha deiridh
434,591.34 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Seoladh poist: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Baile: Paterna
Cód poist: 46980
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.