Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Bamberg: Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Bamberg: Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses

  • Foilsithe
    04/06/2021
  • Sprioc‑am
    05/07/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/07/2021
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Bamberg/Zentrale Beschaffungs- und Vergabestelle
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE241 Bamberg, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE241 Bamberg, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
6A-STB-011/2021
Cur síos

Ehem. Offizierssiedlung – Umnutzung militärischen Wohnens zu Wohnnutzung Buchenstraße, Bamberg – Estrich- und Bodenbelagsarbeiten Bauabschnitt 3.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/2a461976-eb71-4b5a-8882-e26e92fe201b
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/07/2021 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.