Publications Office of the EU
Slóvaic, an t-Banská Bystrica: Diesel oil - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slóvaic, an t-Banská Bystrica: Diesel oil

  • Foilsithe
    31/05/2017
  • Sprioc‑am
    10/07/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/07/2017
  • Bronnta
    07/09/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.
An áit feidhmíochta
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09134100 Diesel oil
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,344,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,095,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Predmetom zákazky je dodávka motorovej nafty letnej a zimnej vrátane dopravy na miesta určenia podľa požiadaviek verejného obstarávateľa, kde bude motorová nafta prečerpaná do nadzemných nádrží bencalorov.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 36836567
Seoladh poist: Majerská cesta 94
Baile: Banská Bystrica
Cód NUTS: SK032
Cód poist: 974 96
Tír: SVK
Teagmhálaí: Ľubica Kapustová
Príomhsheoladh: http://bbrsc.sk
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/07/2017 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
1,344,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
1,095,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: T a M trans spedition, s.r.o.
Seoladh poist: 545 545
Baile: Šarovce
Cód poist: 935 52
Tír: SVK
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.