Publications Office of the EU
Pholainn, an-Turek: Automation system - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Turek: Automation system

  • Foilsithe
    26/07/2017
  • Sprioc‑am
    07/09/2017
  • Bronnta
    22/09/2017
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Powiat Turecki reprezentowany przez Zarząd Powiatu Tureckiego
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL414 Koniński
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL414 Koniński
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48921000 Automation system
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
23,713.14 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
98,700.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
OR.272.11.2017
Cur síos

Przedmiotem zamówienia, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29.01.2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017, poz. 1579) jest dostawa:
1) stanowiska dydaktycznego do nauki protokołu Profinet na wyposażenie pracowni przedmiotowych w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku – 1 szt.
2) stanowiska dydaktycznego do nauki protokołu Profibus DP na wyposażenie pracowni przedmiotowych w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku – 1 szt.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Powiat Turecki reprezentowany przez Zarząd Powiatu Tureckiego
Seoladh poist: ul. Kaliska 59
Baile: Turek
Cód NUTS: PL414
Cód poist: 62-700
Tír: POL
Teagmhálaí: Piotr Nowaczyk
Príomhsheoladh: www.bip.powiat.turek.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
23,713.14 EUR
Luach conartha deiridh
98,700.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ASTOR Sp. z o.o
Seoladh poist: ul. Smoleńsk 29
Baile: Kraków
Cód poist: 31-112 Kraków
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.