Publications Office of the EU
Remplacement des sols et intégration des grilles de ventilation pour traitement du Radon dans l'école Jean RACINE à Montluçon - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Remplacement des sols et intégration des grilles de ventilation pour traitement du Radon dans l'école Jean RACINE à Montluçon

  • Foilsithe
    14/05/2025
  • Sprioc‑am
    26/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    26/05/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
VILLE DE MONTLUCON
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK11 Allier
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45432100 Floor laying and covering work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
79,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
25VCP023
Cur síos

La consultation comporte 2 lots et chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1644046
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1644046
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/05/2025 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.