Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Greenock: Installation of fitted kitchens - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Greenock: Installation of fitted kitchens

  • Foilsithe
    29/03/2013
  • Sprioc‑am
    25/04/2013
  • Curtha ar ceal
    25/07/2013
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
River Clyde Homes
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45421151 Installation of fitted kitchens
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
40,000,000.00 GBP
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
RCH156
Cur síos

River Clyde Homes has committed to carry out a range of improvements and repairs to approximately 2 400 properties by 31.3.2016, in order to ensure that Scottish Housing Quality Standards (SHQS), contractual commitments and statutory obligations are met by the said end date of 2016.
NOTE: To register your interest in this notice and obtain any additional information please visit the Public Contracts Scotland Web Site at http://www.publiccontractsscotland.gov.uk/Search/Search_Switch.aspx?ID=260399
The awarding authority has indicated that it will accept electronic responses to this notice via a 'Tender Submission Postbox' facility. Further details of this facility are available at http://www.publiccontractsscotland.gov.uk/PostBox/Postbox_Explain.aspx?ID=260399
Suppliers are advised to allow adequate time for uploading documents and to dispatch the electronic response well in advance of the closing time to avoid any last minute problems. The postbox closes precisely at the time stated.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Public Contracts Scotland
Tír: GBR
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
40,000,000.00 GBP
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.