Publications Office of the EU
Iodáil, an-Notaresco: Operation of a refuse site - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Iodáil, an-Notaresco: Operation of a refuse site

  • Foilsithe
    26/03/2013
  • Sprioc‑am
    12/06/2013
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/06/2013
  • Bronnta
    16/01/2014
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Cirsu SpA
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90530000 Operation of a refuse site
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
30,096,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Dearadh deiridh, dearadh feidhmiúcháin, tógáil agus bainistiú gléasra diúscartha dramhaíola i gceantar ‘Casette di Grasciano’, Bardas Notaresco (TE) ar bhonn an réamhthionscadail a d’ullmhaigh an chuideachta sin agus an Údaraithe Comhshaoil Chomhtháite a d’eisigh Abruzzo Réigiún Uimh. 10/10 an 4.8.2011 agus Uimh. 5/11 an 4.8.2011.
Ní mór bainistíocht fheidhmiúil agus eacnamaíoch, gnáthchothabháil agus cothabháil urghnách, na coigeartuithe teicniúla is gá chun leanúint den bhainistíocht agus de choigeartuithe pleanáilte nó urghnácha a ráthú le linn thréimhse an lamháltais i gcomhréir leis an bhfaisnéis a shonrófar go cuí sa phlean gnó agus airgeadais lena gcumhdaítear na hinfheistíochtaí agus ina ndéantar cur síos ar na critéir bhainistíochta a bheidh le moladh sa tairiscint.
Leagtar amach an tuairisc ar na hoibreacha agus na saintréithe teicniúla sonracha agus na leibhéil feidhmíochta is gá go mion sa ‘Tuarascáil ar Dhearadh Teicniúil — A1 ullmhaithe’ agus sna doiciméid eile arna bhformheas le Cinneadh AIA 10/10 dá dtagraítear in Airteagal 7 de na sonraíochtaí tuairisciúla agus feidhmíochta, dá ndéantar tagairt do shainmhíniú iomlán na hoibre atá le déanamh.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Cirsu SpA
Seoladh poist: Loc. Casette di Grasciano
Baile: Notaresco (TE)
Cód poist: 64020
Tír: ITA
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not specified
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/06/2013 09:30
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
30,096,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Con.S.Amb. s.c.a.r.l.
Seoladh poist: Via XX Settembre 17/19
Baile: L'Aquila
Cód poist:
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.