Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Nice: Motor vehicle insurance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Nice: Motor vehicle insurance services

  • Bronnta
    13/03/2014
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66514110 Motor vehicle insurance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
625,961.40 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
NCA-13-0505
Cur síos

appel d'offres ouvert européen passé en application des articles 33 et 57 à 59 du Code des Marchés Publics.
L'Objet de la présente consultation est l'assurance flotte automobile pour la Métropole Nice Côte d'azur, la Ville de Nice et le Comité Communal d'action Sociale (Ccas) de la Ville de Nice.
Dans le cadre de sa démarche de gestion globale des risques, l'assuré souhaite faire appel au marché afin de contracter avec une compagnie d'assurance qui garantira les dommages à sa flotte automobile, et qui l'accompagneront dans l'application de sa stratégie d'assurance desdits biens

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
625,961.40 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: société SMACL
Seoladh poist: 141 Avenue Salvador Allende
Baile: Niort cedex 9
Cód poist: 79031
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.