Publications Office of the EU
Eilvéis, an-Zug: Water-treatment plant construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Eilvéis, an-Zug: Water-treatment plant construction work

  • Foilsithe
    28/02/2018
  • Sprioc‑am
    16/03/2018
  • Bronnta
    22/05/2018
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Nord Stream 2 AG
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE80L Vorpommern-Rügen
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CH066 Zug
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45252120 Water-treatment plant construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
400,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
276,706.50 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Planungsleistungen zur Errichtung einer 3. Reinigungsstufe in einer bestehenden Kläranlage zum Zwecke der Reduktion des Stickstoff- und Phosphoreintrags.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Nord Stream 2 AG
Seoladh poist: Baarerstraße 52
Baile: Zug
Cód NUTS: CH066
Cód poist: 6300
Tír: CHE
Teagmhálaí: Herr Norbert Gossen
Príomhsheoladh: www.nord-stream2.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
400,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
276,706.50 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Bietergemeinschaft Dr. Born – Dr. Ermel GmbH/ehp Umwelplanung
Seoladh poist:
Baile: Achim
Cód poist:
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.