Publications Office of the EU
Rómáin, an-Târgu Mureș: Operating-theatre instruments - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Târgu Mureș: Operating-theatre instruments

  • Foilsithe
    08/04/2022
  • Sprioc‑am
    06/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/05/2022
  • Bronnta
    24/05/2022
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO125 Mureş
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO125 Mureş
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33162200 Operating-theatre instruments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,066,100.00 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,999,968.00 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
4323209/2022/8751/04.04.2022
Cur síos

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 4323209
Seoladh poist: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Baile: Targu Mures
Cód NUTS: RO125
Cód poist: 540136
Tír: ROU
Teagmhálaí: Achim Simona
Príomhsheoladh: www.spitalmures.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/05/2022 15:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.