Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Limoges: IT services: consulting, software development, Internet and support - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Limoges: IT services: consulting, software development, Internet and support

  • Foilsithe
    05/08/2014
  • Sprioc‑am
    17/09/2014
  • Bronnta
    24/12/2014
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Agence de services et de paiement
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,250,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
MP 14-26
Cur síos

Appui à l'AMOA du projet DEFI «Dispositif extranet pour la formation et l'indemnisation»
Le marché comporte un lot unique et inclut les 4 prestations suivantes:
— prestation 1: assistance à l'analyse fonctionnelle,
— prestation 2: support à la recette fonctionnelle,
— prestation 3: pilotage de la recette fonctionnelle,
— prestation 4: assistance à l'accompagnement du changement.
Les descriptions des prestations attendues et les spécifications techniques sont décrites dans le CCTP.
Les prestations sont à réaliser dans les locaux de l'ASP, situés à Limoges (87).
Le marché s'exécutera pour un minimum de 500 jours et un maximum de 1 250 000 EUR (HT).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Profil acheteur de l'ASP
Seoladh poist: 2 rue du Maupas
Baile: Limoges
Cód poist: 87040
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,250,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: CGI France SAS
Seoladh poist: 23 allée Alan Turing
Baile: Clermont-Ferrand
Cód poist: 63000
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.