Publications Office of the EU
Soláthar trealaimh chairdiaigh lena n-áirítear cataitéir dhiagnóiseacha, cataitéir eisídeacha, trealamh cóireála leictrifiseolaíoch, leictreoidí le haghaidh spreagadh cairdiach sealadach transvenous, taifeadáin lúibe in-ionchlannaithe, cataitéir sinus corónach seachtracha - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar trealaimh chairdiaigh lena n-áirítear cataitéir dhiagnóiseacha, cataitéir eisídeacha, trealamh cóireála leictrifiseolaíoch, leictreoidí le haghaidh spreagadh cairdiach sealadach transvenous, taifeadáin lúibe in-ionchlannaithe, cataitéir sinus corónach seachtracha

  • Foilsithe
    11/04/2024
  • Sprioc‑am
    16/05/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/05/2024
  • Bronnta
    05/07/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33141200 Catheters
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,490,150.00 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
7
Uimhir thagartha na tairisceana
W.Sz.Z:TZ-280-41/24
Cur síos

1.1. Is é ábhar an chonartha trealamh cairdiach a sholáthar lena n-áirítear cataitéir dhiagnóiseacha, cataitéir ablation, trealamh le haghaidh nósanna imeachta leictrifiseolaíocha, leictreoidí le haghaidh spreagadh cairdiach transvenous sealadach, taifeadáin lúb ionchlannaithe, cataitéir sheachtracha don sinus corónach. Tasc Uimh. 1 - soláthar cataitéar agus leictreoidí ablative; Tasc Uimh. 2 – Pacáistí éalaithe a sholáthar; Tasc Uimh. 3 - leictreoidí ablative agus diagnóiseacha a sholáthar; Tasc Uimh. 4 – Dosage Trasseptal Introducers; Tasc Uimh. 5 – Leictreoidí a sholáthar le haghaidh spreagadh cairdiach sealadach transvenous; Tasc Uimh. 6 – Taifeadáin lúibe so-ionchlannaithe a sholáthar; Tasc Uimh. 7 - cataitéir sheachtracha a sholáthar don sinus corónach

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/05/2024 09:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.