Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Bordeaux: Miscellaneous furniture - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Bordeaux: Miscellaneous furniture

  • Foilsithe
    21/10/2015
  • Sprioc‑am
    26/11/2015
  • Bronnta
    11/02/2016
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Mairie de Bordeaux
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRI12 Gironde
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39151000 Miscellaneous furniture
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
380,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
223,367.84 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
P150159-CCVlot 26
Cur síos

Cite des civilisations du vin — lot 26.
Les délais d'exécution de la prestation est de 8 semaines.
Le marché est conclu à compter de sa notification jusqu'à la fin de la garantie des matériels.
Pour les procédures européennes, les marchés à bons de commande de l'article 77 du code des marchés publics doivent être regardés comme des accords-cadres avec un seul opérateur économique au sens de la directive 2004/24/UE du 26.2.2014.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Mairie de Bordeaux
Seoladh poist: Cité municipale — 4 rue Claude Bonnier
Baile: Bordeaux Cedex
Cód poist: 33077
Teagmhálaí: Direction de la concurrence et de la commande publique
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
380,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
223,367.84 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Vitra
Seoladh poist: 40 rue Violet
Baile: Paris
Cód poist: 75015
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.