Publications Office of the EU
Laitvia, an-Ríge: Washing and dry-cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laitvia, an-Ríge: Washing and dry-cleaning services

  • Foilsithe
    29/08/2017
  • Sprioc‑am
    02/10/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/10/2017
  • Bronnta
    07/11/2017
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
An áit feidhmíochta
NUTS code: LV006 Rīga
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: LV006 Rīga
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
98310000 Washing and dry-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,030,031.50 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
RAKUS 2017/50K
Cur síos

Veļas mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu nodrošināšana.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 40003951628
Seoladh poist: Hipokrāta iela 2
Baile: Rīga
Cód NUTS: LV006
Cód poist: 1038
Tír: LVA
Teagmhálaí: Anna Bite; Edīte Tiltiņa
Príomhsheoladh: https://www.aslimnica.lv/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/10/2017 13:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.