Publications Office of the EU
Bheilg, an-Evere: Weapons, ammunition and associated parts - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bheilg, an-Evere: Weapons, ammunition and associated parts

  • Foilsithe
    26/10/2020
  • Sprioc‑am
    23/11/2020
  • Bronnta
    25/03/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
MRMP-L/A - Algemene Directie Material Resources - Divisie Overheidsopdrachten - Sectie "Land Systems " - Ondersectie "Verwerving"
An áit feidhmíochta
NUTS code: BE Belgique/België
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35300000 Weapons, ammunition and associated parts
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
643,668.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
MRMP-L/A-20LA312bis-F18_0
Cur síos

Acquisition de Signal Day & Night

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not specified
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
643,668.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Grame
Seoladh poist:
Baile: Bruxelles
Cód poist:
Tír: BEL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.