Publications Office of the EU
Pholainn, an-Kutno: Aircraft equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Kutno: Aircraft equipment

  • Bronnta
    14/11/2016
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34741000 Aircraft equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,951,219.51
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,909,500.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
224/2016
Cur síos

Zakup technicznych środków materiałowych (podzespołów rejestratora parametrów lotu S2-3a/MiG-29) do realizacji biuletynu konstrukcyjnego P/O/U/5326/K/11.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Not specified
Luach measta
1,951,219.51
Luach conartha deiridh
1,909,500.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
Seoladh poist: ul. Księcia Bolesława 6
Baile: Warszawa
Cód poist: 01-494
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.