Publications Office of the EU
Pholainn, an-Tomaszów Mazowiecki: Software package and information systems - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Tomaszów Mazowiecki: Software package and information systems

  • Foilsithe
    31/10/2019
  • Sprioc‑am
    03/12/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/12/2019
  • Bronnta
    10/01/2020
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL Polska
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL Polska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48000000 Software package and information systems
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
249,217.68 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
256,607.52 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP/36/Sp./2019
Cur síos

Przedmiotem zamów. jest dostawa i instalacja sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby realizacji projektu „Poszerzenie katalogu świadczonych usług elektronicznych w Tomaszowskim Centrum Zdrowia”.
Przedmiot zamów. obejmuje:
Dostawę i instalację Komputerów PC – 48 sztuk, wg wymagań opisanych w zał. 1 do OPZ;
Udzielenie licencji na użytkowanie Systemów operacyjnych komputerów PC – 152 sztuki, wg wymagań opisanych w zał. 2 do OPZ.
W ramach realizacji usług konfiguracji i instalacji dostarczonego oprogramowania Zamawiający wymaga:
Opracowania dokumentu Plan realizacji zamówienia,
Wykonania dokumentacji powyk.;
Po wykonaniu zamówienia Wykonawca będzie miał obowiązek świadczenia serwisu gwarancyjnego i opieki aktualizującej przez okres nie krótszy niż 12 m-cy (zgodnie z ofertą Wykonawcy) od daty podpisania Protokołu odbioru końcowego.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został określony w zał. nr 1 do SIWZ, a zał. nr 1 i 2 do OPZ określają szczegółowe (minimalne) wym. tech.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Jana Pawła II 35
Baile: Tomaszów Mazowiecki
Cód NUTS: PL
Cód poist: 97-200
Tír: POL
Teagmhálaí: Krzysztof Markiewicz, Monika Zajda, Dominik Butlański
Príomhsheoladh: www.szpitalwtomaszowie.pl
Leictreonach trí:
https://epuap.gov.pl/wps/portal
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/12/2019 13:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
249,217.68 PLN
Luach conartha deiridh
256,607.52 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: NexOne Sp. z o.o. sp.k.
Seoladh poist: ul. Narutowicza 121
Baile: Łódź
Cód poist: 90-145
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.