Publications Office of the EU
Éire-Baile Átha Cliath: Education and training services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Éire-Baile Átha Cliath: Education and training services

  • Foilsithe
    27/06/2023
  • Sprioc‑am
    14/07/2023
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Oberstown Children Detention Campus
An áit feidhmíochta
NUTS code: IE061 Dublin
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: IE Éire/Ireland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
80000000 Education and training services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
700,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Oberstown are seeking to appoint a training provider to deliver training to Oberstown campus staff to enable them to become instructors in the delivery of safety intervention methods. It is anticipated that additional requirements under this framework agreement will cover training related services within the scope of this framework agreement. As the subject matter of this framework agreement is a Title III service, the establishment of the framework is not fully subject to the provisions of Directive 2014/24/EC with regards to the choice of procedure. Therefore, the Contracting Authority is employing a Single Stage Procedure involving Negotiation in order to establish this framework. The Contracting Authority reserves the right to enter negotiations with some or all tenderers who submit a valid responsive tender. Negotiations may be held on all aspects of the service under each of the published Award Criteria. The Contracting Authority also reserves the right to award the contract directly following receipt of initial tenders without recourse to negotiations with individual tenderers.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.etenders.gov.ie
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
700,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.