Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Düren: Photocopying and offset printing equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Düren: Photocopying and offset printing equipment

  • Foilsithe
    06/02/2020
  • Sprioc‑am
    12/03/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    12/03/2020
  • Bronnta
    14/04/2020
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Wasserverband Eifel-Rur
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA Nordrhein-Westfalen
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA26 Düren
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30120000 Photocopying and offset printing equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
0.01 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
E37378344
Cur síos

Mietvertrag für Kopiergeräte inkl. Wartungsvertrag für den Wasserverband Eifel-Rur (WVER) für 46 Kopiergeräte mit einer Laufzeit von 48 Monaten.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Wasserverband Eifel-Rur
Seoladh poist: Eisenbahnstr. 5
Baile: Düren
Cód NUTS: DEA26
Cód poist: 52353
Tír: DEU
Príomhsheoladh: https://www.wver.de
Leictreonach trí:
https://www.subreport.de/E37378344
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
12/03/2020 10:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

30120000 - Photocopying and offset printing equipment

30121000 - Photocopying and thermocopying equipment

50000000 - Repair and maintenance services

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
0.01 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Keller-Biiromaschinen GmbH
Seoladh poist: Auf der Hüls 181
Baile: Aachen
Cód poist: 52068
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.