Publications Office of the EU
Rómáin, an-Suceava: Loading or handling machinery - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Suceava: Loading or handling machinery

  • Foilsithe
    28/12/2022
  • Sprioc‑am
    01/02/2023
  • Curtha ar ceal
    31/03/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA - DIRECTIA SILVICA SUCEAVA
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO215 Suceava
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO215 Suceava
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42418900 Loading or handling machinery
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
176,150.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
5
Cur síos

1. Obiectul contractului il reprezinta Furnizarea unui încărcător frontal cu braț telescopic și graifer, în leasing financiar, inclusiv servicii de leasing financiar, servicii de asigurare obligatorie RCA, servicii de asigurare facultativă CASCO, servicii de întreținere (revizii tehnice periodice).
2. Durata contractului : 36 luni, din care 24 luni pentru finanțare.
3. Perioada contractului include perioada de la semnarea contractului până la efectuarea comenzii, perioada între efectuarea comenzii şi plata avansului, perioada de livrare, perioada de leasing pentru 24 de luni, perioada necesară transferului de proprietate a utilajului către beneficiar precum şi perioada de efectuare a service-ului până la 2000 ore de funcționare.
4.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi de la termenul limita de depunere a ofertelor.Nr de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este 15 zile.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA - DIRECTIA SILVICA SUCEAVA
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: RO1590120
Seoladh poist: Bdul 1 Mai nr. 6
Baile: Suceava
Cód NUTS: RO215
Cód poist: 720244
Tír: ROU
Teagmhálaí: ANA MARIA ROIBU
Príomhsheoladh: www.rosilva.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/02/2023 15:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
176,150.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.