Publications Office of the EU
Bailiú agus Réiteach Seachadta ar fud na tíre - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Bailiú agus Réiteach Seachadta ar fud na tíre

  • Foilsithe
    19/06/2025
  • Sprioc‑am
    09/07/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/07/2025
  • Bronnta
    05/08/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
National Council for Special Education
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: IE061 Dublin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
63120000 Storage and warehousing services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
140,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Bailiú, Iompar agus Seachadadh ar fud Phoblacht na hÉireann. Pioc suas agus seachadadh chuig tithe, Oifigí NCSE, suíomhanna imeachtaí, aonad stórála agus áiteanna eile. Réiteach stórála chun troscán oifige, trealamh TF, ábhair imeachtaí agus acmhainní a accomodate.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5896618
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5896618
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/07/2025 01:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Cost score is equal to lowest Tender Rate divided by the tender rate under evaluation times maximum number of marks available.
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
140,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Halton Removals and Storage Limited
Seoladh poist:
Baile: Trim
Cód poist: C15 Y03K
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.