Publications Office of the EU
Spáinn, an-Tías: Telecommunications services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Tías: Telecommunications services

  • Foilsithe
    16/06/2020
  • Sprioc‑am
    16/07/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/07/2020
  • Bronnta
    23/02/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Pleno del Ayuntamiento de Tías
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
64200000 Telecommunications services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,125,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
877,500.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2018/0001217M
Cur síos

Servicio de telecomunicaciones (telefonía fija, móvil y de datos).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Pleno del Ayuntamiento de Tías
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: P3502800J
Seoladh poist: C/ Libertad, 50
Baile: Tías
Cód NUTS: ES705
Cód poist: 35572
Tír: ESP
Teagmhálaí: Pleno del Ayuntamiento de Tías
Príomhsheoladh: https://contrataciondelestado.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/07/2020 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,125,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
877,500.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Telefónica de España, S. A. U.
Seoladh poist: Gran Vía, 28
Baile: Madrid
Cód poist: 28013
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.