Publications Office of the EU
Laitvia, an-Jelgava: Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laitvia, an-Jelgava: Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)

  • Foilsithe
    31/01/2018
  • Sprioc‑am
    01/03/2018
  • Curtha ar ceal
    28/04/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
An áit feidhmíochta
NUTS code: LV003 Kurzeme
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: LV00 Latvija
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
LLU 2018/17/AK
Cur síos

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 90000041898
Seoladh poist: Lielā iela 2
Baile: Jelgava
Cód NUTS: LV00
Cód poist: LV-3001
Tír: LVA
Teagmhálaí: Inese Sprukta
Príomhsheoladh: http://www.llu.lv
Leictreonach trí:
www.eis.gov.lv
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/03/2018 15:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.