Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Walsrode: Architectural, construction, engineering and inspection services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Walsrode: Architectural, construction, engineering and inspection services

  • Foilsithe
    03/09/2019
  • Sprioc‑am
    10/10/2019
  • Bronnta
    30/12/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Walsrode
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE938 Heidekreis
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE938 Heidekreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
650,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
650,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
124/19 - Angebotsphase
Cur síos

Mit dieser Vergabe sollen Ingenieurleistungen im Sinne der HOAI zur Erschließung des Gewerbegebietes vergeben werden. Hierzu gehört die Planung der verkehrlichen Erschließung – Planung der Straßen entsprechend des B-Planes, Leistungsphase 1-9, nach RASt 06. Ergänzend zur verkehrlichen Erschließung des eigentlichen Erweiterungsgebietes ist es erforderlich den Verkehrsknotenpunkt B209/Uetzinger Straße zu überplanen.
Des Weiteren muss die abwassertechnische Erschließung geplant werden. Anders als im bisherigen Gewerbegebiet müssen sämtliche Flächen über einen neuen Regenwasserkanal entwässert werden. Dieser soll über ein neues Regenrückhaltebecken, das einem bereits bestehenden vorgeschaltet wird, in den Steinförtsbach entwässern. In diesem Zusammenhang ist in enger Abstimmung mit der Straßenbverkehrsbehörde die B209 mit dem Kanal zu kreuzen.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y45DDHU
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
650,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
650,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Bietergemeinschaft H&P Ingenieure GmbH/Ingenieurbüro Pabsch & Pabsch
Seoladh poist: Marktstraße 34
Baile: Soltau
Cód poist: 29614
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.