Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Exeter: Pharmacy services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Exeter: Pharmacy services

  • Fógartha
    03/11/2016
  • An dáta foilsithe measta
    16/12/2016
  • Foilsithe
    10/01/2017
  • Sprioc‑am
    03/02/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/02/2017
  • Bronnta
    21/03/2017
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Somerset Partnership NHS Foundation Trust
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKK23 Somerset
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: UKK South West (England)
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85149000 Pharmacy services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10,000,000.00 GBP
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10,000,000.00 GBP
Uimhir thagartha na tairisceana
SPT/TD/PPSA/NOV-16
Cur síos

Supply of Pharmacy Services for the Somerset Partnership NHS Foundation Trust. This procurement was managed by the Peninsula Purchasing and Supply Alliance on behalf of Somerset Partnership NHS Foundation Trust.
This Procurement was conducted under the Light Touch Regime: Regulation 74-76.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Somerset Partnership NHS Foundation Trust
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 1234
Seoladh poist: c/o Peninsula Purchasing and Supply Alliance, Royal Devon and Exeter NHS Foundation Trust, Gladstone Road, South west region
Baile: Exeter
Cód NUTS: UKK23
Cód poist: EX1 2ED
Tír: GBR
Teagmhálaí: Tracie Dawson
Príomhsheoladh: https://uk.eu-supply.com/login.asp?B=NHSSW
Leictreonach trí:
https://uk.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=18429&B=NHSSW
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/02/2017 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
10,000,000.00 GBP
Luach conartha deiridh
10,000,000.00 GBP
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Yeovil District Hospital NHS Foundation Trust
Seoladh poist: Higher Kingston
Baile: Yeovil
Cód poist: BA21 4AT
Tír: GBR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.