Publications Office of the EU
Ungáir, an-Gödöllő: Polythene waste and refuse sacks and bags - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungáir, an-Gödöllő: Polythene waste and refuse sacks and bags

  • Foilsithe
    23/03/2020
  • Sprioc‑am
    24/04/2020
  • Curtha ar ceal
    14/08/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
An áit feidhmíochta
NUTS code: HU120 Pest
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: HU120 Pest
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
EKR001601042019
Cur síos

Hulladékgyűjtő zsákok beszerzése
Keretmegállapodás alapján kommunális és szelektív hulladékgyűjtéshez szükséges hulladékgyűjtő zsákok szállítása a Zöld Híd B.I.G.G. NKft részére 18 hónapos időtartamban.
Az alábbi típusú hulladékgyűjtő zsákok szállítása közvetlen megrendelés alapján
Keretmegállapodás értéke: nettó 241 800 000 Ft.
Tájékoztató adatok a várható becsült zsák mennyiségekről:
Biológiailag lebomló zsákok: 800 000 db
Szelektív zsák: 4 500 000 db
Többlethulladék zsák: 170 000 db
1) Biológiailag lebomló zsák
Paraméterek: 70x100 cm
Szín: zöld vagy natúr színű de mindenképpen átlátszó, behúzó nélkül.
Zöld zsák esetén csak fekete felirattal vagy natúr színű zsák esetében csak zöld felirattal elfogadott.(AT ajánlatában lévő megajánlása szerinti 1 féle zsák szín-felirat szín kombinációban történhet a szállítás, választási kötelezettsége van AT-nek és csak az egyiket tüntesse fel szakmai ajánlatában)
Felirat szövege: ami a klisén szerepel.
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 8 db-os kiszerelés 160-as egységcsomag
Anyag összetétel: A zsák alapanyaga nem lehet fosszilis eredetű (pl. PE) kizárólag 385/2014 (XII.31.) Korm. rendelet 4.§ (6) bekezdését módosító 15.§ (3) bekezdésében előírt és az MSZ EN 13432:2002 szabványnak megfelelő biológiailag lebomló természetes anyag (pl.: PLA) felhasználásával készülhet a szállítani kívánt termék.
2) Szelektív zsák
Paraméterek: 60x120 cm
Szín: színtelen, átlátszó, behúzó nélkül
Fekete felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Anyag összetétel: PE (polietilén) kivéve, ha AT a környezetvédelmi bírálati részszempontra tett megajánlása alapján újrahasznosított műanyag alapanyag használatát vállalta. Ebben az esetben a megengedett és elvárt, hogy a zsák alapanyag legalább 50 %-ban műanyagok újrahasznosításából készült alapanyag.
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db szelektív zsák van, amely ötvenesével van hajtogatva újrahasznosított műanyag alapanyag használata esetén PE alapanyagú zsák tulajdonságaival egyenértékű minőséget kell biztosítani.
Egyenértékűnek tekinti az AK ha a mechanikai paraméterek megegyeznek a 100 %-os PE alapanyagból készült műanyag zsák tulajdonságaival, melyet minőségbizonyítvánnyal, vagy minőségtanúsítvánnyal, vagy technikai adatlappal kell igazolni a szakmai ajánlatban.
3) "Többlethulladék" zsák
Paraméterek: 60x100 cm
Szín: fekete, behúzóval
Fehér felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 45 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db többlet hulladék zsák van, vagy ajánlatkérő egyedi közvetlen megrendelésében megadottak szerint 26 db /
Egységcsomag 260 db / csomagolási egység. (Mindkét típusú kiszerelésben vállalnia kell az ajánlattevőknek a szállítást mert mindkettőre történhet megrendelés azaz mindkét kiszerelést
Tüntesse fel szakmai ajánlatában ajánlattevő)
Anyag összetétel: PE (polietilén).
További feltételek: Egyszerre min. 50 000 db, max. 400 000 db rendelhető. Minden szállítmányhoz csatolni kell nyertes AT nyilatkozatát, hogy a szállított termékek a felhívásban és a KD-ben foglaltaknak megfelelnek a szállításra kerülő zsákok méreteinél (hosszúság és szélesség) ± 5 % eltérés a tűréshatár az előírt méretekhez képest. A termékdíjat a nyertes AT-nek kell fizetnie, ajánlati árnak azt tartalmaznia kell.
A zsákokat feliratozva kell leszállítani,az ahhoz szükséges eszközök/ klisék, sziták, nyomó egységek gyártása a nyertes AT feladatát és költségét képezi. A feliratokat AK biztosítja elektronikus, vektoros verzióban nyertes AT részére. A feliratok látványterveit a KD részét képező külön file-ok (3 db) tartalmazzák. Szőnyeg vagy pozícionált nyomtatás egyaránt elfogadott. A zsákok mindkét oldalára kerülhet felirat, AK elvárása, hogy a zsák legalább egyik oldalán egy teljes, klisének 6 megfelelő hiánytalan feliratnak lennie kell. Szállítás címe: Kerepes 0115/2 h

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: EKRSZ_53907642
Seoladh poist: Dózsa György út 69.
Baile: Gödöllő
Cód NUTS: HU120
Cód poist: 2100
Tír: HUN
Teagmhálaí: Hartman Mátyás
Príomhsheoladh: http://www.zoldhid.hu
Leictreonach trí:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001601042019/reszletek
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/04/2020 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.