Publications Office of the EU
Iorua, an-Tromsø: Health and social work services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Tromsø: Health and social work services

  • Fógartha
    12/05/2021
  • An dáta foilsithe measta
    21/05/2021
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Neamhghníomhach
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Tromsø kommune
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85000000 Health and social work services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
21/83
Cur síos

Tromsø kommune (Tromsø Municipality) has been tasked by Helsedirektoratet (the Norwegian Directorate of Health) with having a testing station at Tromsø Airport to be used for testing of passengers arriving on international flights. The municipality does not have the capacity to implement this itself, and thus wants to enter into a contract with a supplier who can implement this on behalf of Tromsø kommune (Tromsø Municipality).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.