Publications Office of the EU
Pholainn, an-Henryków: Forestry services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Henryków: Forestry services

  • Foilsithe
    27/10/2023
  • Sprioc‑am
    28/11/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/11/2023
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL518 Wrocławski
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL518 Wrocławski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
77200000 Forestry services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
7
Uimhir thagartha na tairisceana
NN.270.7.2023
Cur síos

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Henryków w roku 2024.Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Pakiet”)
Pakiet 1 – L. Suchowice;
Pakiet 2 – L. Gościęcice, Witostowice 1 część, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „pakiet 2 - L. Gościęcic”);
Pakiet 3 – L. Krzywina;
Pakiet 4 – L. Skalice;
Pakiet 5 – L. Strachów 1 część, Muszkowice, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „pakiet 5 – L. Muszkowic” ;
Pakiet 6 – L. Witostowice 2 część, Niedźwiedź, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „pakiet 6 – L. Niedźwied” ;
Pakiet 7 – L. Strachów 2 część, Sarby, (w załącznikach do SWZ stosowany jest skrót „ pakiet 7 - L. Sarby, St” ;

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
Seoladh poist: ul. Polna 5
Baile: Henryków
Cód NUTS: PL518
Cód poist: 57-210
Tír: POL
Teagmhálaí: Bogusław Jendryka
Príomhsheoladh: http://www.henrykow.wroclaw.lasy.gov.pl/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/11/2023 10:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.