Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Douai: Mass spectrometer - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Douai: Mass spectrometer

  • Foilsithe
    08/07/2016
  • Sprioc‑am
    31/08/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/09/2016
  • Bronnta
    02/11/2016
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
École des mines de Douai
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRE11 Nord
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRE11 Nord
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38433100 Mass spectrometer
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
500,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
416,665.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
no 16 EMD 035 M
Cur síos

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: École des mines de Douai
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 19590342200010
Seoladh poist: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Baile: Douai
Cód NUTS: FR301
Cód poist: 59508
Tír: FRA
Teagmhálaí: Annie Demski
Príomhsheoladh: http://www2.mines-douai.fr
Leictreonach trí:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/09/2016 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
500,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
416,665.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Seoladh poist: Eduard-Bodem-Gasse 3
Baile: Innsbruck
Cód poist: 6020
Tír: AUT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.