Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Secondary school construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

D-Hohenstein-Ernstthal: Secondary school construction work

  • Foilsithe
    08/11/2011
  • Sprioc‑am
    29/11/2011
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/11/2011
  • Bronnta
    20/12/2011
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
An áit feidhmíochta
NUTS code: DED45 Zwickau
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45214220 Secondary school construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
262,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
295,599.81 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
SARI11/12_NP02/L07
Cur síos

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Seoladh poist: Altmarkt 41
Baile: Hohenstein-Ernstthal
Cód poist: 09337
Tír: DEU
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/11/2011 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
262,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
295,599.81 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Plesch & Seidel GmbH
Seoladh poist: Auerbacher Straße 93
Baile: Klingenthal
Cód poist: 08248
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.