Publications Office of the EU
PL-Łódź: Construction work for highways, roads - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łódź: Construction work for highways, roads

  • Foilsithe
    19/03/2013
  • Sprioc‑am
    25/04/2013
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/04/2013
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Miasto Łódź – Zarząd Dróg i Transportu
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233100 Construction work for highways, roads
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
ZDiT-DZ.331.23.2013.
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest budowa przejazdów rowerowych.
1.Część I – Budowa przejazdów rowerowych wraz z sygnalizacja świetlną z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) al. Mickiewicza - ul. Łąkowa,
b) ul. Konstantynowska - ul. Krakowska,
c) al. Włókniarzy przy ul. Żubardzkiej,
d) ul. Zgierska przy ul. Stefana,
e) ul. Zgierska - ul. Julianowska,
g) ul. Zachodnia przy C.H. Manufaktura,
h) ul. Julianowska - ul. Żarnowcowej,
i) al. Mickiewicza - al. Kościuszki,
j) ul. Zgierska przy ul. Dolnej,
k) ul. Kopcińskiego przy ul. Jaracza,
1) ul. Wujaka przy ul. Puszkina,
ł) al. Włókniarzy przy ul. Lutomierskiej i Wielkopolskiej
m) ul. Sienkiewicza na przedłużeniu al. Schillera.
Zakres robót obejmuje:
- wyznaczenie za pomocą organizacji ruchu projektowanych przejazdów rowerowych wraz z przejściami dla pieszych,
- wykonanie odcinków dojazdowych dróg rowerowych i dowiązań ciągów pieszych w niezbędnym zakresie,
- korekta krawężników drogowych ( obniżenie istniejących krawężników) w obrębie przejazdów w niezbędnym zakresie,
- zaprojektowanie przejazdów przez torowiska tramwajowe,
- sygnalizacja świetlna wraz z zasilaniem elektrycznym na przebudowywanych przejazdach,
- roboty ziemne i nawierzchniowe,
- niezbędne rozbiórki,
- przełożenie istniejących nawierzchni w celu nawiązania do projektowanych odcinków,
- odtworzenie istniejących elementów naruszonych w trakcie prowadzenia prac.
2. Cześć II - Budowa przejazdów rowerowych wraz z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) ul. Nowomiejska na wysokości głównych alejek Parku Staromiejskiego,
b) ul. Warszawska przy ul. Wycieczkowej,
c) al. Włókniarzy przy ul. 11 Listopada,
d) skrzyżowanie ul. Dąbrowskiego i Lodowej,
e) ul. Transmisyjna przy ul. Rokicińskiej,
g) ul. Pomorska przy ul. Lumumby,
h) ul. Lumumby przy ul. Pomorskiej,
i) ul. Zgierska przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
j) ul. Źródłowa na połączeniu Parku Helenów z Parkiem Ocalałych.
Zakres robót obejmuje:
- Prace przygotowawcze,
- Prace nawierzchniowe,
- Oznakowanie i urządzenia zabezpieczające,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III SIWZ pn. „Dokumentacja projektowa oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych”.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/04/2013 11:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.