Publications Office of the EU
Ghréig, an-An Aithin: Business and management consultancy services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghréig, an-An Aithin: Business and management consultancy services

  • Foilsithe
    01/08/2023
  • Sprioc‑am
    31/08/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/09/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Οργανισμός Διασφάλισης της Ποιότητας στην Υγεία ΑΕ
An áit feidhmíochta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79410000 Business and management consultancy services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
267,741.94 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

«Περιγραφή της Σκοπιμότητας, Βιωσιμότητας, Στρατηγικού Σχεδιασμού για την ανάπτυξη των υπηρεσιών ΝΟΣΠΙ & Λειτουργίας ανάπτυξης του Προγράμματος Νοσοκομειακής Φροντίδας στο Σπίτι» σχετικά με το ΥΠ-1 της ενταγμένης Πράξης «Δημιουργία συστήματος Νοσοκομειακής Φροντίδας στο Σπίτι (ΝΟΣΠΙ)» στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα με κωδικό ΟΠΣ (MIS): 5186292 που έχει υποβληθεί στο πλαίσιο της «Ενίσχυση της προσβασιμότητας, της αποτελεσματικότητας και της ποιότητας του συστήματος υγείας» μέσω του ταμείου Ανάκαμψης και ανθεκτικότητας (ΤΑΑ)

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Οργανισμός Διασφάλισης της Ποιότητας στην Υγεία ΑΕ
Baile: ΑΘΗΝΑ
Cód NUTS: EL303
Cód poist: 11527
Tír: GRC
Teagmhálaí: Γεώργιος Νικολάου
Príomhsheoladh: www.odipy.gov.gr
Leictreonach trí:
www.nepps.eprocurement.gov.gr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/09/2023 11:00
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
267,741.94 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.