Publications Office of the EU
Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux

  • Foilsithe
    02/05/2025
  • Sprioc‑am
    02/06/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/06/2025
  • Bronnta
    04/09/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Grand Besançon Métropole
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRC21 Doubs
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
24962000 Water-treatment chemicals
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,220,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,220,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
7
Uimhir thagartha na tairisceana
2024-FCS-DEA-0209
Cur síos

L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Fournitures de réactifs de traitement des eaux : sels de fer et d'aluminium pour le traitement d'eaux usées, sel d'aluminium pour le traitement d'eau potable et réactif chimique pour l'élimination d'H2S dans le réseau d'assainissement

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-securises.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-securises.fr
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/06/2025 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.