Publications Office of the EU
Ostair, an-Graz: Health services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ostair, an-Graz: Health services

  • Foilsithe
    24/05/2022
  • Sprioc‑am
    04/07/2022
  • Bronnta
    18/07/2022
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Arbeitsmarktservice Steiermark
An áit feidhmíochta
NUTS code: AT22 Steiermark
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: AT22 Steiermark
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85100000 Health services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
445,500.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
445,500.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
141.122
Cur síos

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Arbeitsmarktservice Steiermark
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 9110002553327
Seoladh poist: Babenbergerstraße 33
Baile: Graz
Cód NUTS: AT22
Cód poist: 8020
Tír: AUT
Príomhsheoladh: www.ams.at
Leictreonach trí:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
445,500.00 EUR
Luach conartha deiridh
445,500.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: BBRZ Österreich
Seoladh poist:
Baile: Linz
Cód poist:
Tír: AUT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.