Publications Office of the EU
IC MRBUS-01 – Beart 1: Forlíonadh athsholáthair do chinn sorcóra - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

IC MRBUS-01 – Beart 1: Forlíonadh athsholáthair do chinn sorcóra

  • Foilsithe
    30/01/2026
  • Sprioc‑am
    27/02/2026
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
KEOLIS LILLE ILEVIA
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRE11 Nord
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50113000 Repair and maintenance services of buses
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
410,550.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Baineann an conradh seo le Beart 1 agus baineann sé le hathchóiriú a dhéanamh ar an gcuid ‘forlíonadh chun cinn sorcóra a ionadú’ de fhlít 51 bhus a chumhachtaítear le Gás Nádúrtha Glas (GNV) i líonra iompair phoiblí Chathair Eorpach Lille agus comhlíonann sé na riachtanais seo a leanas: Athsholáthar threalamh ceann sorcóra CURSOR 9 den inneall GNV F2BE0642 atá feistithe leis an gceann sorcóra CURSOR 8. - Seirbhísí taisce/suímh agus tástálacha bailíochtaithe. Roinntear na seirbhísí ina gcéimeanna mar seo a leanas: - Céim 1: seirbhísí agus soláthairtí a ullmhú; - Céim 2: Seirbhísí athsholáthair do chinn sorcóra.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://keolis-lille.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_36227_1141148.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://keolis-lille.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_36227_1141148.html
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Níl fáil air
Luach measta
410,550.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.