Publications Office of the EU
Rómáin, an-Târgu Mureș: Material for surgical sutures - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Rómáin, an-Târgu Mureș: Material for surgical sutures

  • Foilsithe
    06/03/2019
  • Sprioc‑am
    10/04/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/04/2019
  • Bronnta
    01/10/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO125 Mureş
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO125 Mureş
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33141125 Material for surgical sutures
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,969,691.20 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
8,146,072.80 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
4323209/2019/5974/27.02.2019
Cur síos

Acord-cadru de furnizare material pentru suturi chirurgicale.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul-limita de depunere a ofertelor.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 4323209
Seoladh poist: Str. Gheorghe Marinescu nr. 50, județ Mureș
Baile: Târgu Mureș
Cód NUTS: RO125
Cód poist: 540136
Tír: ROU
Teagmhálaí: Alexandru Perghel
Príomhsheoladh: www.spitalmures.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/04/2019 15:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33141125 - Material for surgical sutures

45000000 - Construction work

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.