Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Sainte-Clotilde: Excavating and earthmoving work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Sainte-Clotilde: Excavating and earthmoving work

  • Foilsithe
    16/05/2018
  • Sprioc‑am
    02/07/2018
  • Bronnta
    19/09/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
CINOR
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRY40 La Réunion
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45112000 Excavating and earthmoving work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,736,690.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,596,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Cf. avis initial rubrique II.1.4) Description succincte.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: CINOR
Seoladh poist: Communauté intercommunale du nord de La Réunion, 3 rue de la Solidarité — CS 61025
Baile: Sainte-Clotilde Cedex (Réunion France)
Cód NUTS: FRY40
Cód poist: 97495
Tír: FRA
Teagmhálaí: Service des marchés et des contrats (2ème étage)
Príomhsheoladh: http://www.cinor.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
2,736,690.00 EUR
Luach conartha deiridh
2,596,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: PICO OI (Mandataire)
Seoladh poist: 5 rue Adolphe Ramassamy
Baile: Sainte-Clotilde
Cód poist: 97495
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: ABTP (cotraitant)
Seoladh poist: 25 route de la Rivière-des-Pluies — immeuble Terra
Baile: Sainte-Clotilde
Cód poist: 97490
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.