Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Werlte: School furniture - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Werlte: School furniture

  • Foilsithe
    06/02/2020
  • Sprioc‑am
    04/03/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/03/2020
  • Bronnta
    15/04/2020
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Samtgemeinde Werlte (LK Emsland)
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE949 Emsland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE949 Emsland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39160000 School furniture
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
800,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
361,624.04 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Lieferung, Montage und Aufstellung von Schulmobiliar für den Neubau der Grundschule in 49757 Werlte, Erstausstattung.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Samtgemeinde Werlte (LK Emsland)
Seoladh poist: Marktstraße 1
Baile: Werlte
Cód NUTS: DE949
Cód poist: 49757
Tír: DEU
Príomhsheoladh: www.sgwerlte.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/03/2020 14:15
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
800,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
361,624.04 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Büro Albers GmbH & Co. KG
Seoladh poist: Friederikenstraße 31
Baile: Papaenburg
Cód poist: 26871
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.