Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Düsseldorf: Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Düsseldorf: Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes

  • Foilsithe
    11/04/2014
  • Sprioc‑am
    30/05/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/05/2014
  • Bronnta
    04/08/2014
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Stadtbetrieb Zentrale Dienste
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90911200 Building-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,456,830.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,308,386.08 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
17
Uimhir thagartha na tairisceana
16/10-2014-0092
Cur síos

Lieferung von Hygieneartikeln für die Dienststellen der Landeshauptstadt Düsseldorf in 2 Losen.
Die Lieferung erfolgt frei Verwendungsstelle zu bis zu 90 Dienststellen und ca. 450 Objekten.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister – Bauverwaltungsamt – Submissionsstelle
Seoladh poist: Brinckmannstraße 5, 3. Etage, Zimmer 3161
Baile: Düsseldorf
Cód poist: 40225
Tír: DEU
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/05/2014 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.