Publications Office of the EU
Soláthar aisíocaíochtaí neamh-chomhdhlúite an tSoláthraí Díoltóra le haghaidh 8000 Trialach Sraithe de chuid Pháirc Ábhair Shoghluaiste Mhéadar Mhaidrid - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar aisíocaíochtaí neamh-chomhdhlúite an tSoláthraí Díoltóra le haghaidh 8000 Trialach Sraithe de chuid Pháirc Ábhair Shoghluaiste Mhéadar Mhaidrid

  • Bronnta
    31/07/2025
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Metro de Madrid, S.A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34600000 Railway and tramway locomotives and rolling stock and associated parts
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
436,561.60 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Cur síos

Soláthar aisíocaíochtaí neamh-chomhdhlúite an tSoláthraí Díoltóra le haghaidh 8000 Trialach Sraithe de chuid Pháirc Ábhair Shoghluaiste Mhéadar Mhaidrid

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
436,561.60 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Seoladh poist:
Baile: Madrid
Cód poist: 28760
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.