Publications Office of the EU
Fhionlainn, an-Oulu: Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhionlainn, an-Oulu: Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment

  • Foilsithe
    27/03/2020
  • Sprioc‑am
    15/05/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/05/2020
  • Bronnta
    22/09/2020
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Oulun Infra -liikelaitos
An áit feidhmíochta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,500,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,598,146.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
OUKA/2447/02.08.01/2020
Cur síos

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/05/2020 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,500,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
1,598,146.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Oulun Konetyö Oy
Seoladh poist: Kaulaintie 5
Baile: Oulu
Cód poist: FI-90420
Tír: FIN
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.