Publications Office of the EU
Áit chónaithe do mhic léinn, Sundgauallee 54 in Freiburg - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Áit chónaithe do mhic léinn, Sundgauallee 54 in Freiburg

  • Foilsithe
    24/09/2025
  • Sprioc‑am
    29/10/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/10/2025
  • Bronnta
    24/11/2025
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Studierendenwerk Freiburg A. d. ö. R.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45442100 Painting work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
220,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
189,651.44 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
212 - 334
Cur síos

Péintéireacht agus obair vearnaiseála Painters agus obair vearnaiseála i dteach cónaithe mac léinn 11 stór 130 árasán aonair / seomraí roinnte, 30 cistin, hallaí agus staighrí Obair phlástrála agus oiliúint chomhpháirteach Wallpapering agus obair phéintéireachta thart ar 12,000m2. Páirteanna cruach Anstirch, ráillí staighre EG-10.OG sciath urlár PU 260m2

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.subreport.de/E17255463
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.subreport.de/E17255463
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/10/2025 10:30
Modh bronnta
Critéar: x
Cineál: price
Cur síos: 100%
Ualú (céatadán, beacht) : 100
Luach measta
220,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
189,651.44 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: B. Sope GmbH
Seoladh poist:
Baile: Schallstadt
Cód poist: 79227
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.