Publications Office of the EU
Spáinn, an-Salt: Surgical instruments - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Spáinn, an-Salt: Surgical instruments

  • Foilsithe
    14/03/2018
  • Sprioc‑am
    06/04/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/05/2018
  • Bronnta
    01/08/2018
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Institut d'Assistència Sanitària
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES512 Girona
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES512 Girona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33169000 Surgical instruments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
99,997.78 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
57,564.60 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
contr-2018-4
Cur síos

Suministro de material fungible —de endoscopia— para el Institut d'Assistència Sanitària de Salt (Girona).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Institut d'Assistència Sanitària
Seoladh poist: C/ Dr. Castany, s/n; Parque Hospitalario Martí i Julià
Baile: Salt
Cód NUTS: ES512
Cód poist: 17190
Tír: ESP
Teagmhálaí: Oficina de Contratación Administrativa
Príomhsheoladh: www.ias.cat
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/05/2018 13:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33169000 - Surgical instruments

33168100 - Endoscopes

33140000 - Medical consumables

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.