Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Rennes: Installation of road signals - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Rennes: Installation of road signals

  • Foilsithe
    24/05/2017
  • Sprioc‑am
    04/07/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/07/2017
  • Bronnta
    18/09/2017
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
DIR Ouest
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR France
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR France
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233294 Installation of road signals
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,500,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
835,142.76 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
17-DIR-UEX-004
Cur síos

Fourniture, pose, dépose et entretien de signalisation directionnelles: portiques, potences et Haut-Mâts pour la DIR Ouest.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=333038&orgAcronyme=d4t
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/07/2017 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.