Publications Office of the EU
An tSeicia-Moravský Krumlov: Architectural, engineering and surveying services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

An tSeicia-Moravský Krumlov: Architectural, engineering and surveying services

  • Foilsithe
    25/11/2022
  • Sprioc‑am
    04/01/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/01/2023
  • Bronnta
    03/04/2023
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Město Moravský Krumlov
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71250000 Architectural, engineering and surveying services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,840,000.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/01/2023 08:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
3,840,000.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Atelier 99 s.r.o.
Seoladh poist: Purkyňova 71/99
Baile: Brno, Královo Pole
Cód poist: 612 00
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.